Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar forumbahis8@gmail.com adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Ataman: Larkin'in Eksikliğini Hissediyoruz

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
TC Onaylı
25,121
36,483
113
169b561732bb318c6335e217bf3cda98.jpg

THY Euroleague'de Zalgiris Kaunas deplasmanında 89-73 kaybeden Anadolu Efes'te, Ergin Ataman maç sonrası yaptığı basın toplantısında: "Bizim yönümüzden bakacak olursak, tek bir oyun kurucumuz var ve o da bu akşam çok kötü oynadı. Bu durumda hücumda alıştığımız oyunu oynayabilmemiz çok zor. Zalgiris Kaunas açısından bakacak olursak, mükemmel oynadılar. Genç oyuncularla, sert ve doğru oynadılar. Her top için savaştılar. Tebrik ediyorum. Gördüğüm kadarıyla da ilk dört hafta itibariyle Zalgiris Kaunas ligin en iyi takımlarından biri. Hücum ağırlıklı oynayan bir takımız, Singleton bugün beş faul yaptı, üçü hücum fauldü. Beş top kaybı var. Micic, top kayıpları yaptı, boş atışları kaçırdı. Sonrasında rakibe hızlı hücum sayıları verdik. Ama oyun kurucu pozisyonunda Micic’i fazla süre oyun dışına alamıyoruz çünkü Larkin ve Doğuş’un yokluğunda o pozisyonda tecrübesiz bir oyuncumuz bulunuyor. Larkin ayın 25'inde aramıza katılacak, Olympiacos maçında sahada olmasını bekliyoruz. Micic, Alba Berlin maçında çok iyiydi ama diğer üç maçta kötü oynadı, Larkin'i sahada görmek istememizin bir sebebi de bu. Zalgirio Arena'da aylar sonra taraftarlar önünde oynamak harika bir duygu, ama birçok takım taraftarsız oynamak zorunluluğundayken burada taraftar önünde oynamak bence adil değil. Geçen sezonun iptal olması adil değildi, bunun böyle olması da adil değil. Aynı turnuvadaysak eşit şartlarda oynamalıyız." dedi.
 

MilanBaros

Tanınmış üye
Yeni Üye
Aktif Üye
TC Onaylı
747
400
63
mental olarak bitik durumdadır ergin hocam bir tık şu an. Geçen sene kazanacakları Euroleague iptal oldu bu sene çok kötü başladılar.. larkin gelince toparlarlar umarım ama sanki tek oyuncunun dönmesiyle düzelecek değil gibi
 
Üst