Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Obradovic: Başkanımız Ali Koç'a teşekkür ediyorum..

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
86,178
131,846
113

ING Basketbol Süper Ligi'nin 8. haftasında TOFAŞ deplasmanından 82-76'lık galibiyetle dönen Fenerbahçe Beko'nun koşu Zeljko Obradovic, karşılaşma sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Kulüp Başkanı Ali Koç ve Başkan Yardımcısı Semih Özsoy'a teşekkür eden Obradovic, takım olarak daha iyi olmaları gerektiğini de ekledi.

"TAKIMIMI TEBRİK EDİYORUM"
Galibiyet için oyuncuları tebrik eden Koç Obradovic, "Bence genel olarak iyi bir maç oynadık. Tofaş, şu ana kadar ligin hücum anlamında en iyi takımıydı. Mücadele içerisinde yaklaşık 20 sayı öne geçmiştik. Ancak son çeyrekte farkın kapanmasının nedeni bana göre üç perimetre oyuncumuzun uzun süreler parkede kalmaları ve sonunda da yorulmaları oldu. Kostas Sloukas, Melih Mahmutoğlu ve Nikola Kalinic'ten bahsediyorum. Bu üç oyuncumuz için hiç rotasyon yapamadık. Leo Westermann devre arasında kendisini kötü hissetti. Sağlık ekibimiz kendisine yardım etmeye çalıştı ama dönme şansı yoktu. Dürüst olmak gerekirse; Moskova'daki kötü maçtan sonra takımımın bugünkü reaksiyonundan çok memnunum. Bu bize bundan sonra nasıl oynamamız gerektiği konusunda da yol göstermeli. Oyuncularımı bu önemli galibiyet ve oynama şekilleri için tebrik ediyorum." dedi.