Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar forumbahis8@gmail.com adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ronaldo: Cristiano Geri Döndü

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
TC Onaylı
8,040
7,888
113
1604310975333.png

Testinin negatife dönmesiyle birlikte Pazar günü oynanan Spezia maçında sahalara dönen Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, iki gol attığı maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Portekizli yıldız 56. dakikada oyuna dahil olduktan sonra 59 ve 76. dakikalarda birisi penaltıdan olmak üzere iki gol atarak 4-1'lik galibiyette önemli rol oynamıştı.

Maçın ardından Sky Sports'a açıklamalarda bulunan Ronaldo, "Durumum stabildi. Semptom göstermiyor ve kendimi iyi hissediyordum. Sonunda bugün sevdiğim şeyi yapmaya geri döndüm: Futbol oynamaya. Serie A zorlu bir lig. Milan harika işler yapıyor, Lazio ve Napoli de çıkıştalar. Çok sıkı çalışmalıyız. Cristiano geri döndü, en önemlisi de bu!" dedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden PCR testiye ilgili bir tepki paylaşımında bulunan ve ardından bu paylaşımını silen Ronaldo, konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçınırken, "Bu konuda konuşmak istemiyorum. Bugün önemli olan şey benim dönmüş olmam ve kazanmamız." diye konuştu.

Ronaldo, Spezia maçında attığı gollerle birlikte 2018'de transfer olduğu Juventus forması altında çıktığı 92. resmi maçında 70 gole ulaştı.
 
Üst