Bilgilendirme Foruma giri┼č veya ┼čifre ile ilgili sorun ya┼čayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tarihte Bug├╝n­čśÇ

Cicero

Tan─▒nm─▒┼č ├╝ye
Yeni ├ťye
Aktif ├ťye
TC Onayl─▒
1,149
618
113
kardes olsunda 20 y─▒ll─▒k sey paylasilmasin bence bu durum t├╝rk futbolunun utanc─▒ hala 20 y─▒l ├Ânceki kupadan bahsediyoruz
Sadece kupa de─čil sevgili karde┼čim a┼ča─č─▒da b─▒rakaca─č─▒m linkteki haberi okuman─▒ istiyorum 1. li─čin daha ├Âtesinde bi┼čey yok diye biliyorum varsa ayd─▒nlat l├╝tfen :)

BJK

Tan─▒nm─▒┼č ├╝ye
Yeni ├ťye
Aktif ├ťye
TC Onayl─▒
928
373
63
Sadece kupa de─čil sevgili karde┼čim a┼ča─č─▒da b─▒rakaca─č─▒m linkteki haberi okuman─▒ istiyorum 1. li─čin daha ├Âtesinde bi┼čey yok diye biliyorum varsa ayd─▒nlat l├╝tfen :)

kardes o tak─▒m zaten 1 kere gelir super kodro idu 1 ├Ârnek verim hasan ┼ča┼č bile yedek ti dedim ya 1 kere gelir o da galatasaraya denk geldi o kadro

Cicero

Tan─▒nm─▒┼č ├╝ye
Yeni ├ťye
Aktif ├ťye
TC Onayl─▒
1,149
618
113
kardes o tak─▒m zaten 1 kere gelir super kodro idu 1 ├Ârnek verim hasan ┼ča┼č bile yedek ti dedim ya 1 kere gelir o da galatasaraya denk geldi o kadro
─░┼čte efsane kadro efsane teknik hoca oldu─ču i├žin ve uefa ile s├╝per kupan─▒n yan─▒nda d├╝nyan─▒n 1. tak─▒m─▒ oldu─ču i├žin ki bu sadece bizim verdi─čimiz karar de─čil sana yollad─▒─č─▒m linktede bahsedilen d├╝nya s─▒ralamas─▒n─▒ belirleyen kurum taraf─▒ndan ilan edilmesi sebebiyle 20 y─▒l ge├žmesine ra─čmen bunu konu┼čmam─▒z normal bence ├ž├╝nk├╝ efsaneler her daim konu┼čulmay─▒ hakeder diye d├╝┼č├╝n├╝yorum . 20 y─▒l ge├žmi┼č hala konu┼čmay─▒n dedi─čin i├žin s├Âyledim karde┼čim yaln─▒┼č anla┼č─▒lmas─▒n :)

• Be─čen
Tepkiler: BJK

BJK

Tan─▒nm─▒┼č ├╝ye
Yeni ├ťye
Aktif ├ťye
TC Onayl─▒
928
373
63
─░┼čte efsane kadro efsane teknik hoca oldu─ču i├žin ve uefa ile s├╝per kupan─▒n yan─▒nda d├╝nyan─▒n 1. tak─▒m─▒ oldu─ču i├žin ki bu sadece bizim verdi─čimiz karar de─čil sana yollad─▒─č─▒m linktede bahsedilen d├╝nya s─▒ralamas─▒n─▒ belirleyen kurum taraf─▒ndan ilan edilmesi sebebiyle 20 y─▒l ge├žmesine ra─čmen bunu konu┼čmam─▒z normal bence ├ž├╝nk├╝ efsaneler her daim konu┼čulmay─▒ hakeder diye d├╝┼č├╝n├╝yorum . 20 y─▒l ge├žmi┼č hala konu┼čmay─▒n dedi─čin i├žin s├Âyledim karde┼čim yaln─▒┼č anla┼č─▒lmas─▒n :)
ben neden 1 diye tartisiyorum o kuponin 2 3 tane gelmesi lazimdi turkiyeye birde o kodro ile sampiyonlar ligi sampiyonu olsaydi efsane olurdu o kodraya yakisirdi biz leeds den 6 yiyorduk galatasaray leeds peri┼čan ediyordu oyle super kodro idi

sevk

Tan─▒nm─▒┼č ├╝ye
Yeni ├ťye
Aktif ├ťye
TC Onayl─▒
1,223
278
83
D├╝nya sevi┼čme g├╝n├╝ym├╝┼č bug├╝n

Cicero

Tan─▒nm─▒┼č ├╝ye
Yeni ├ťye
Aktif ├ťye
TC Onayl─▒
1,149
618
113
ben neden 1 diye tartisiyorum o kuponin 2 3 tane gelmesi lazimdi turkiyeye birde o kodro ile sampiyonlar ligi sampiyonu olsaydi efsane olurdu o kodraya yakisirdi biz leeds den 6 yiyorduk galatasaray leeds peri┼čan ediyordu oyle super kodro idi
Buda y├Ânetim hatas─▒ i┼čte , Fatih terim gitti emre gitti okan gitti hagi emekli oldu hakanlar gitti tugay gitti ├╝mit gitti vs vs. Art─▒k acemilik miydi neydi bilmiyorum ama bu konuda hem fikiriz. 80 milyon n├╝fuslu ├╝lkeye ki tarihimizle ovunuruz hep lider olmu┼č bi ─▒rk─▒n bize spor alan─▒nda daha ├žok ba┼čar─▒ getirmesi gerekiyor ├žok hakl─▒s─▒n

• Be─čen
Tepkiler: BJK

Daimon

Moderator
Y├Ânetici
Moderat├Âr
TC Onayl─▒
17,326
18,679
113

├ťst