Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Türk Şirket, İngiliz Takımı Blackpool'u Almak İçin Görüşmelere Başladı

Yalabik

Tanınmış üye
Aktif Üye
TC Onaylı
1,587
356
83
İsmi açıklanmayan bir Türk şirketi, İngiltere 3. Liginde mücadele eden Blackpool'u satın almak için görüşmelere başladı

Ingiltere'de ilginç bir haber gündeme geldi. League One'da mücadele eden BlackpoolFC'nin Türk bir şirket tarafından satın almak istendiği belirtildi.

Kulübe yakın kaynaklara dayandırılan haberde, Blackpool'un mevcut sahibi Owen Oyston ile ismi verilmeyen Türk grubun ilk görüşmeleri yaptığı kaydedildi
SUNDERLAND'DEN VAZGEÇTİLER

Blacpool'da yerel bir restaurantta bir araya gelen tarafların görüşmelerde epeyce yol aldığı ifade edildi. Türk şirketin esas olarak bu sezon Premier Lig'de son sırada olan ve Championship'e düşecek olan Sunderland'le ilgilendiği ancak yüklü borçlar nedeniyle bu planı askıya aldığı dile getirildi.

 

ckmadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
910
158
43
ilk başta blacburn sanmıştım . blackpool muş .arakadaşlar blackpool zaten küçük yer . youlunuz düşerse blackpool kasabaısnda bir lokanta var kinston sokkakta bir müşteriden biliyorum oraya gidin .Arkadaş alın işte oxfordu yada cardiff küçük takımları alıp nereye gitceniz ?
 

Silvergrey

Tanınmış üye
Aktif Üye
TC Onaylı
277
33
28
Eğer takımı championship de kalıcı hale getirirlerse zarar etmezler kazara premier lige cikarlarsa zaten kulüp değerini yüze katlar
 
Üst